Onze school is een plek waar inspiratie leeft!
Welkom op onze school – een hoekje vol kennis, warmte en een vriendelijke sfeer! Er werken hier fantastische vrijwillige leerkrachten die hun kennis en oprechte liefde voor hun werk graag met anderen delen.
Al 25 jaar brengt ons centrum kinderen en volwassenen bij elkaar en helpt ze Russisch te leren, de wereld van literatuur en kunst te ontdekken, talenten te ontwikkelen en nieuwe vrienden te maken.
Waar zijn we trots op?
✅️ 23 groepen kinderen van verschillende leeftijden en taalvaardigheidsniveaus
✅️ Verschillende clubs voor kinderen: van modelleren en tekenen tot voetbal en programmeren, en theater
✅️ Cursussen voor volwassenen – swing, yoga, basketbal, “Wat, Waar, Wanneer?”
✅️ Mogelijkheid om school- en staatsexamens in het Russisch af te leggen in Nederland
📚 De bijzonder trost van onze school is de rijke bibliotheek!
Het is een ware schatkamer aan boeken, waar iedereen nieuwe werelden kan ontdekken, zich kan verdiepen in klassiekers en moderne literatuur en zijn horizon kan verbreden. Wij geloven dat de liefde voor lezen de sleutel tot de toekomst is!
🥳 Naast talloze vakanties voor kinderen en volwassenen, themabijeenkomsten en nog veel meer!
Ons centrum is volop in ontwikkeling en we hebben nu echt behoefte aan leraren Russisch, literatuur, spraakontwikkeling en geschiedenis. Ook hebben we een nieuwe zorgzame bibliothecaris nodig: iemand die onze leerlingen helpt om van lezen te houden en zelf de interessantste boeken te vinden.
Als u ervan droomt om in een inspirerende omgeving te werken en kennis te delen, dan staan wij voor u klaar!
Laten we samen onze school verder ontwikkelen en leren leuk maken!
De lessen worden gehouden op zondag van 10.30 tot 14.00 uur.
Kom bij ons vriendelijke team!
Neem contact met ons op voor meer informatie!