“Wereld zonder Grenzen”

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Op zondag 21 januari is op onze school het project “Wereld zonder Grenzen” van start gegaan, waarbij onze kinderen kennis maken met de verschillende culturen, folklores & tradities van de verschillende landen en regionen van de voormalig Sovjet Unie. Gedurende de komende twee maanden zullen zij deelnemen aan een aantal masterclasses en verschillende presentaties te zien krijgen over de gebruiken, ambachten, gerechten, muziek & spelen van elk der landen/regionen.

Het project komt op 15 april ten einde middels een feestelijke dag met nationale spelen en traditionele gerechten, bereid door oorspronkelijke inwoners.

Mocht u ideeën hebben over dingen die u met onze kinderen wilt delen over uw vaderland, laat het ons dan weten.

U kunt coordinator Maria Deriks aanspreken op school of contact opnemen via telefoon (06-1545 9508) of e-mail ().